Miasto i Gmina Szamotuły

Nominacje dyrektorskie

Koniec sierpnia to czas, w którym dla części dyrektorów placówek oświatowych kończy się ważność dotychczasowych powierzeń. W tym roku dotyczy to czterech placówek.

Burmistrz Włodzimierz Kaczmarek po zasięgnięciu opinii Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rad Pedagogicznych poszczególnych placówek zdecydował o powierzeniu stanowisk dyrektorskich.

Od 1 września 2021 roku poniższymi placówkami zarządzać będą:

  •  w Przedszkolu w Gałowie – Sylwia Słomińska jako pełniąca obowiązki dyrektora przedszkola,
  •  w Przedszkolu nr 5 Miś – Joanna Soloch jako dyrektor przedszkola,
  •  w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach – Sławomir Dyzert jako pełniący obowiązki dyrektora szkoły,
  •  w Szkole Podstawowej w Brodziszewie – Katarzyna Andrzejewska jako dyrektor szkoły.

W imieniu Burmistrza Włodzimierza Kaczmarka dokumenty potwierdzające powierzenie funkcji wręczył dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pan Maciej Adamski.

Nowo nominowanym dyrektorom życzymy wielu sukcesów w zarządzaniu swoją jednostką i pomyślności w życiu osobisty.

 

Zdjęcie - Nominacje dyrektorskie


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności