Miasto i Gmina Szamotuły

Obchody Święta Policji już w ten weekend

Czy Święto Policji mogą świętować tylko policjanci?

Oczywiście, że nie. Będziemy świętować i my i wszyscy mieszkańcy Szamotuł.  W tym roku policjanci zapraszają w niedzielę od 11.00 do Muzeum Zamek Górków i tereny przy Zamku.

W samo południe odbędzie się uroczysty apel, podczas którego wręczone zostaną awanse na wyższe stopnie policyjne, wyróżnienia i odznaczenia. Szamotulanie będą mogli zwiedzić ekspozycję zdjęć poświęconych pamięci policjantów z Komendy Powiatowej Policji Państwowej w Szamotułach z czasów II Rzeczpospolitej.

Odbędzie się też pokaz policyjnego sprzętu, dzieciaki pewnie chętnie usiądą za kierownicą radiowozu, wezmą udział w konkursach. W zamkowym parku koniecznie trzeba zobaczyć pokaz umiejętności psów policyjnych i oznakować rower. Zapraszamy!

 

Policja_—_kopia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności