Miasto i Gmina Szamotuły

Od jutra pojedziemy Łącznikiem

Remont łącznika między ulicami Wojska Polskiego i Chrobrego dobiegł końca.

W dniu dzisiejszym dokonano odbioru robót, których wykonawcą było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. w Szamotułach. Koszt inwestycji wyniósł 2 252 499,37 złotych.

Gmina uzyskała pomoc finansową Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (1.000.000 złotych) i Starostwa Powiatowego w Szamotułach (200.000 złotych).

Ruch pojazdów na łączniku zostanie przywrócony jutro w godzinach dopołudniowych.

 

Zdjęcie - łacznik

Zdjęcie - łącznik

Zdjęcie - łącznik

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności