Relacja ze spotkania z sołtysami
W czwartek 3 października, w urzędzie odbyło się spotkanie Piotra Michalaka, Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły z sołtysami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich.
Burmistrz podziękował zgromadzonym za dotychczasową, dobrą współpracę, zwłaszcza związaną z organizacją dożynek, zapewnił o swoim wsparciu i nakreślił plany dalszego, efektywnego współdziałania. Omówiono tematy bezpośrednio dotyczące sołectw i ich rozwoju oraz problemy, z jakimi borykają się wioski naszej gminy. Sołtysi i przedstawiciele KGW mieli również okazję porozmawiać z pracownikami magistratu i dyrektorem ośrodka kultury.
Dziękujemy za tak liczny udział w wydarzeniu, merytoryczną dyskusję i bardzo dobrą atmosferę jej towarzyszącą. O kolejnych spotkaniach i wspólnych inicjatywach będziemy informować na bieżąco.
