Miasto i Gmina Szamotuły

Relacja ze spotkania z sołtysami

W czwartek 3 października, w urzędzie odbyło się spotkanie Piotra Michalaka, Burmistrza Miasta i Gminy Szamotuły z sołtysami i członkami Kół Gospodyń Wiejskich.

Burmistrz podziękował zgromadzonym za dotychczasową, dobrą współpracę, zwłaszcza związaną z organizacją dożynek, zapewnił o swoim wsparciu i nakreślił plany dalszego, efektywnego współdziałania. Omówiono tematy bezpośrednio dotyczące sołectw i ich rozwoju oraz problemy, z jakimi borykają się wioski naszej gminy. Sołtysi i przedstawiciele KGW mieli również okazję porozmawiać z pracownikami magistratu i dyrektorem ośrodka kultury.

Dziękujemy za tak liczny udział w wydarzeniu, merytoryczną dyskusję i bardzo dobrą atmosferę jej towarzyszącą. O kolejnych spotkaniach i wspólnych inicjatywach będziemy informować na bieżąco.

Galeria zdjęć

Spotkanie z sołtysami (1) Spotkanie z sołtysami (2) Spotkanie z sołtysami (3) Spotkanie z sołtysami (4) Spotkanie z sołtysami (5) Spotkanie z sołtysami (6) Spotkanie z sołtysami (7) Spotkanie z sołtysami (8) Spotkanie z sołtysami (9) Spotkanie z sołtysami (10) Spotkanie z sołtysami (11) Spotkanie z sołtysami (12) Spotkanie z sołtysami (13) Spotkanie z sołtysami (14) Spotkanie z sołtysami (15) Spotkanie z sołtysami (16) Spotkanie z sołtysami (17) Spotkanie z sołtysami (18) Spotkanie z sołtysami (19) Spotkanie z sołtysami (20) Spotkanie z sołtysami (21) Spotkanie z sołtysami (22) Spotkanie z sołtysami (23)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności