Miasto i Gmina Szamotuły

Turniej o puchar burmistrza!

Zakładów nie przyjmujemy, ale będzie bardzo interesująco…

W takich rozgrywkach obowiązuje zasada „nie ma zmiłuj”. Nasi piłkarze – w przeciwieństwie do ekstraklasowych „gwiazd i gwiazdeczek” – grają ambitnie, ofiarnie i nie odstawiają nóg. I w rozgrywkach ligowych i tych okazjonalnych. Na przykład w czasie rozgrywania, towarzyszącego Dniom Szamotuł, turniejowi piłkarskiemu o Puchar Burmistrza Szamotuł. 

Nasza słabość do piłki nożnej jest raczej jednostronna, do przyjmowania zakładów nie mamy wymaganych pozwoleń, postanowiliśmy zatem oddać się poważnemu kibicowaniu. Właśnie przygotowujemy flagi, koszulki i szaliki (to dopiero poświęcenie: w taki upał nosić klubowy szalik!).

Do zobaczyska w piątek i niech Puchar zdobędą najlepsi!

 

Tekstowa wersja plakatu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności