Miasto i Gmina Szamotuły

Zawody Jeździeckie Baborówko Eguestrian za nami!


W ostatni majowy weekend Baborówko ponownie stało się stolicą jeździectwa, goszcząc międzynarodowe zawody Baborówko Equestrian Festival oraz Mistrzostwa Polski Seniorów w WKKW.   
Piotr Michalak - Burmistrz Miasta i Gminy Szamotuły pełnił funkcję członka Komitetu Honorowego tego prestiżowego wydarzenia.   
Szczególne gratulacje kierujemy do mieszkańca naszej gminy, Pawła Warszawskiego, który wywalczył srebrny medal i tytuł Wicemistrza Polski Seniorów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.   
Dziękujemy organizatorom za przygotowanie wydarzenia na najwyższym poziomie oraz wszystkim zawodnikom za sportowe emocje, które przez cztery dni przyciągały do Baborówka miłośników jeździectwa z aż 14 krajów

foto: Katarzyna Pakuła

Galeria zdjęć

b2 b3 b4 b5 b6 b7 b8 b9 b10 b11 b12 b13 b14 b16 b17 b18 b20
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności