DZIEŃ DZIECKA W PARKU ZAMKOWYM
Świętujemy!
Mama zawsze swoje dziecko nazywać będzie dzieckiem, nawet gdy „dziecko” zbliża się do 60-tki. Stąd można wyciągnąć wniosek, że skoro wszyscy jesteśmy dziećmi to i Dzień Dziecka świętujemy wszyscy. Niezależnie od wieku. Oczywiście z korzystaniem ze zjeżdżalni, udziałem w konkursie plastycznym i rywalizacją w grach zręcznościowych starsze „dzieci” mogą mieć problem, jednak już malowaniem twarzy i konsumpcją słodyczy – już nie! Zapowiada się interesująco, prawda? Ciekawe, co w tym roku na nasze święto przygotował Szamotulski Ośrodek Kultury?
Szczegóły na plakacie:

