Miasto i Gmina Szamotuły

KARATECY Z MEDALAMI

Dwa srebrne medale z międzynarodowego turnieju karate w Bydgoszczy.

Miniony  weekend w Bydgoszczy odbywał się Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Europe Cental Open”.

W zawodach uczestniczyło ponad 900 zawodników z 14 państw. Wśród nich znaleźli się zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam dwa srebrne medale w konkurencji kata indywidualnego zdobyli je Iwo Grześ i Zosi Pięczka.

W zawodach dzielnie walczyli także Filip Duszyński, Helena Grafka, Nikola Mamemet i Dorota Kukawka.

Wielkie brawa dla naszych zawodników!

Udział naszych karateków w zawodach wsparł finansowo Urząd Miasta i Gminy Szamotuły.

 

Zdjęcie - Karatecy w Bydgoszczy

Zdjęcie - Karatecy w Bydgoszczy

Zdjęcie - Karatecy w Bydgoszczy

Zdjęcie - Karatecy w Bydgoszczy

Zdjęcie - Karatecy w Bydgoszczy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności