KARATECY Z MEDALAMI
Dwa srebrne medale z międzynarodowego turnieju karate w Bydgoszczy.
Miniony weekend w Bydgoszczy odbywał się Międzynarodowy Turniej Karate WKF „Europe Cental Open”.
W zawodach uczestniczyło ponad 900 zawodników z 14 państw. Wśród nich znaleźli się zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate, którzy wywalczyli tam dwa srebrne medale w konkurencji kata indywidualnego zdobyli je Iwo Grześ i Zosi Pięczka.
W zawodach dzielnie walczyli także Filip Duszyński, Helena Grafka, Nikola Mamemet i Dorota Kukawka.
Wielkie brawa dla naszych zawodników!
Udział naszych karateków w zawodach wsparł finansowo Urząd Miasta i Gminy Szamotuły.





