MORSOWANIE NA 30. FINAŁ WOŚP
W samo południe...
Zapewne pamiętacie, że Orkiestra rozpoczyna swój koncert w hali „Wacław” w niedzielę o 15.00. A jak koncert, to musi być też uwertura. Nietypowa - jak to w Orkiestrze Jurka Owsiaka. Taką uwerturą, oryginalnym wstępem do finałowego koncertowania będzie wspólne morsowanie w Pamiątkowie. Rzecz dla odważnych i zdeterminowanych
Szczegóły na plakacie:

