Miasto i Gmina Szamotuły

MORSOWANIE NA 30. FINAŁ WOŚP

W samo południe...

Zapewne pamiętacie, że Orkiestra rozpoczyna swój koncert w hali „Wacław” w niedzielę o 15.00. A jak koncert, to musi być też uwertura. Nietypowa - jak to w Orkiestrze Jurka Owsiaka. Taką uwerturą, oryginalnym wstępem do finałowego koncertowania będzie wspólne morsowanie w Pamiątkowie. Rzecz dla odważnych i zdeterminowanych

Szczegóły na plakacie:

 

Plakat - Morsowanie na 30. finał WOŚP

Tekstowa wersja plakatu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności