MEDALOWY SUKCES SZAMOTULSKICH KARATEKÓW
W minioną niedziele zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate brała udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate WKF, które odbyły się w Śremie. W zawodach rywalizowali zawodnicy w wieku 11-13 lat z 34 klubów z trzech województw; wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego. Nasi karatecy wypadli znakomicie zdobywając 4 medale. W konkurencji kata indywidualnego pierwsze miejsce zdobyła Helena Grafka, a trzecie Nikola Mamet i Witold Michalak. Helena zdobyła także brązowy medal w konkurencji kumie w kat. – 34 kg.
W ten sam dzień również w Śremie odbywał się Puchar Wielkopolski w Karate WKF na tych zawodach do swojej kolekcji Helena dołożyła jeszcze dwa brązowe medale zdobyte w konkurencji kata indywidualnego w kat. 10 -11 lat oraz 12-13 lat.







