Dzień Samorządu Terytorialnego
27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji dziękujemy wszystkim samorządowcom, radnym, pracownikom urzędu, kierownikom jednostek organizacyjnych, prezesom spółek, sołtysom i mieszkańcom za codzienną pracę na rzecz naszej gminy i lokalnej społeczności.
.png)


