Brązowy medal dla Heleny
Sporo będzie dzisiaj o sporcie młodzieżowym, ale poziomie profesjonalnym. Na początek karate - w sobotę zawodnicy Szamotulskiego Klubu Karate brali udział w silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie. Z naszej ekipy najlepiej wypadła Helena Grafka, która w konkurencji kata młodzików zdobyła brązowy medal. Jesteśmy zachwyceni i gratulujemy!


