DOŁĄCZ DO DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI!
W przeciwieństwie do czołowych polityków, co to nie czytają, ale namiętnie dyskutują, członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki czytają, potrafią rozmawiać i wiedzą o czym mówią. Ostatnio o „Gorzko, gorzko” Joanny Bator. To wielowątkowa i frapująca opowieść o powtarzalności losu, „pamięci emocji”, poczuciu własnej wartości i o… mężczyznach. Klubowiczki doszły nawet do wniosku, że cała tabliczka czekolady nie wystarczy, by przełknąć gorycz, która towarzyszyła życiu bohaterek.
Obcowanie z powieścią Joanny Bator było interesujące, podejrzewamy, że spotkanie z tabliczką czekolady również - czas najwyższy na nowe wyzwania. W kwietniu klubowicze będą czytać "Prawdziwe życie" Adeline Dieudonnéna", a pod koniec miesiąca wymienią uwagi o książce.
Chcecie dołączyć?



