IGRZYSZKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALI WACŁAW
Gortat i Sohan mogą się bać…
To jeszcze nie jest taki etap w doskonaleniu techniki zawodników, by bez pudła robili tzw. Pick and roll (dwójkowe zagranie w ataku na postawieniu zasłony przez jednego zawodnika drugiemu zawodnikowi z piłką), perfekcyjnie stawiali zasłony czy z ulubieniem i łatwością wykonywali Alley oop (efektowne podanie piłki w okolice kosza do wyskakującego zawodnika zakończone efektownym wsadem). Igrzyska Młodzieży Szkolnej z terenu Miasta i Gminy Szamotuły nie tylko szukają godnych następców Marcina Gortata i Jeremy’ego Sohana, dają też szanse na wspaniałą zabawę i emocjonującą sportową rywalizację. Dzisiaj, o 9 rano w hali „Wacław” rozpoczęli rozgrywki koszykarze (rocznik 2008 i 2009) z szamotulskich SP1, SP2, SP3 i ekipa z Otorowa. Gdy poznamy wyniki – damy znak!


