JESTEŚMY W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH!
Te tylko trochę „młodsze” juniorki UKS Szamotulanin „uparły się” by wystąpić finale Mistrzostw Polski. Nie pomagają tłumaczenia prośby i zachęty – mówią: chcemy grać w finale! Problem w tym, że nie tylko mówią – też grają, i to doskonale.
W weekendowym turnieju półfinałowym na „dzień dobry” przegrały z gospodyniami turnieju MKS KALISZ 1 : 3 - i to praktycznie koniec złych wieści. Kolejne mecze szamotulanki już tylko wygrywały: z UKS CHEMIK SMS OLSZTYN 3 : 2, a w decydującym o awansie do finałów Mistrzostw meczu z ENEA ENERGETYK POZNAŃ zawodniczki UKS dały prawdziwy „koncert na dwa świerszcze i wiatr w kominie” - wynik koncertu 3 : 0.
Świetny mecz, wielkie brawa i nagroda: JUNIORKI MŁODSZE UKS SZAMOTULANIN zagrają w finale MISTRZOSTW POLSKI!!!
Gratulacje!
Na zdjęciu finalistki Mistrzostw Polski i nieco starsi przyjaciele zespołu. Oni też dołożyli do sukcesu kilka punktów, prawda?
Foto: UKS Szamotulanin



