MATURZYŚCI, BĘDZIE DOBRZE!
Po majówkowym szlifowaniu wiedzy lub oderwaniu się od stresujących myśli przy grillu, dziś o godzinie 9:00 rozpoczęły się egzaminy podsumowujące lata nauki. Kończący swoje „szkolne lata” maturzyści są właśnie w trakcie pisania (co niektórzy kończenia) egzaminu sprawdzającego ich wiedzę z języka polskiego. Z pierwszych przecieków wnioskujemy, że z pewnością dacie sobie radę!
Połamania piór!


