O MIŁOŚCI...
Ciekawa propozycja Szamotulskiego Ośrodka Kultury – koncert „Opowiadaj mi o miłości” już za kilka dni w kinie „Halszka”.
Miejsce nie dziwi, bo Halszka o uczuciach opowiadać mogła bardzo „kompetentnie”, prawda? Artyści o miłości śpiewali wczoraj, robią to dzisiaj i jutro też będą. A słuchacze? Pewnie też dorzucą kilka historii…
Zapowiada się zatem maraton!



