Szamotuły zauważone i docenione na arenie krajowej!
Burmistrz Szamotuł Piotr Michalak wraz z przedstawicielkami Stowarzyszenia Zielona Nić Porozumienia: Marzeną Chalak i Dianą Polańską-Kubicką odebrali podczas gali w Falentach pod Warszawą prestiżową nagrodę Super Samorząd 2025 przyznawaną przez Fundację Batorego w ramach ogólnopolskiej akcji „Masz Głos”.
To ogromne wyróżnienie dla całej naszej społeczności. Szamotulanie zostali docenieni za działania na rzecz ochrony dziedzictwa przyrodniczego w kontekście współpracy społeczników i samorządu.
Ta nagroda pokazuje, że najlepsze efekty osiągamy wtedy, gdy działamy razem – słuchamy się nawzajem, angażujemy i wspólnie realizujemy ważne dla mieszkańców inicjatywy.
To sukces wszystkich osób, które każdego dnia pracują na rzecz naszego miasta i gminy. To duma i wielka wartość mieć takich społeczników w mieście.
Dodatkową motywacją jest nagroda finansowa w wysokości 3 000 zł, którą stowarzyszenie przeznaczy na kolejne działania lokalne.
Dziękujemy członkom Zielonej Nici Porozumienia za świetną współpracę. Razem możemy więcej!



