Wnioskujemy o dofinansowanie
W ubiegły piątek Urząd Miasta i Gminy Szamotuły złożył wniosek o dofinansowanie remontu szatni Klubu Sportowego w Kąsinowie, w ramach znanego projektu Województwa Wielkopolskiego „Szatnia na medal”. Zaprojektowano szereg prac rozbiórkowych, sanitarnych, elektrycznych, stolarskich i malarskich. Obiekt wzbogaci się również o nowe meble. Całkowite koszty prac i zakupów oszacowano na 30 000 złotych, a szamotulski samorząd wnioskuje o 15 000 złotych wsparcia.
Przypomnijmy, że Gmina Szamotuły korzystała już z programu „Szatnia na medal” – wyremontowano szatnie w Gałowie i Otorowie, także na kortach na Piaszczychach i na „Orliku” przy Szczuczyńskiej. Czy do tej listy dopiszemy niewielkie, ale bardzo sportowe (piłkarze grają w A-klasie) Kąsinowo?
Mamy nadzieję, że kąsinowskie „Szerszenie” i ten mecz wygrają. Trzymamy kciuki!


