Od jutra pojedziemy Łącznikiem
Remont łącznika między ulicami Wojska Polskiego i Chrobrego dobiegł końca.
W dniu dzisiejszym dokonano odbioru robót, których wykonawcą było Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A. w Szamotułach. Koszt inwestycji wyniósł 2 252 499,37 złotych.
Gmina uzyskała pomoc finansową Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego (1.000.000 złotych) i Starostwa Powiatowego w Szamotułach (200.000 złotych).
Ruch pojazdów na łączniku zostanie przywrócony jutro w godzinach dopołudniowych.


