PRAWIE 100 000 ZŁOTYCH W SZAMOTUŁACH!
„Mamy to! Ostatecznie na liczniku Szamotulskiego Sztabu WOŚP kwota 92 343,34 zł.
Dziękuję bardzo członkom Sztabu, wolontariuszom, artystom, wystawcom, ofiarodawcom, hojnym Szamotulanom i wszystkim z którymi stworzyliśmy to wydarzenie i kolejny raz daliśmy sobie nadzieję, że będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej” – podziękował Piotr Michalak, szef Sztabu WOŚP w Szamotułach.
Dziękujemy też i my, za waszą pracę, zaangażowanie i wielkie serca. Drugie, pewnie również trzecie pokolenie muzyków Orkiestry gra głośno, pięknie i bez żadnej fałszywej nuty!


